українська російська
Фітнес клуб "Актив"
м. Біла Церква
вул. Я. Мудрого, 66/13
прохідна "Завод Термо-Пак"
4-й поверх

Послуги Персональні тренування

ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ - це найшвидший і ефективний спосіб домогтися поставлених цілей в найкоротші терміни.

Деталі набувають все більшої ваги. Ми стаємо більш вимогливими, і нас не влаштовує те, що було ще вчора. Ми прагнемо до того, щоб все до дрібниць відповідало нашим бажанням. Сьогодні індивідуальний підхід не є одкровенням. І якщо ми говоримо про ваше здоров'я і красу, то цей підхід ідеально реалізований в рамках програми «Персональне тренування».

Дана програма дозволяє вам найбільш ефективно використовувати час тренування, формувати графік занять у відповідності зі своїми планами і мінімізувати ризики ушкоджень під час виконання вправ.

Персональний тренер - це кваліфікований професіонал фітнесу, який спеціалізується в різних областях, таких, наприклад, як зниження ваги, реабілітація після травм, особливості спортивної діяльності, підвищення рівня загальної фізичної підготовки, оптимізація харчування і розвиток гнучкості.

Різновидом курсу є також спліт-тренування, яка передбачає заняття з тренером одночасно для двох осіб. Таким чином, уникаючи групових занять, ви можете просто запросити колегу або подругу, при цьому отримавши знижку і повне увагу вашого тренера.

 


 

© 2010 Фітнес клуб «Актив»
Веб-судія «123»
(0456) 30-90-50, (097) 771-50-86
Создание сайтов