українська російська
Фітнес клуб "Актив"
м. Біла Церква
вул. Я. Мудрого, 66/13
прохідна "Завод Термо-Пак"
4-й поверх

Послуги Дитячий фітнес і дитяча кімната «aктів baby»

Заняття фітнесом дітям також важливі, як і дорослим. Чим швидше і раніше дитина почне звикати до спортивного способу життя, тим загартований і підготовлений до дорослого життя буде його організм.

Ця програма коректує поставу, запобігає плоскостопість і проблеми з опорно-руховим апаратом, зміцнює серцево-судинну систему, займається розвитком координації, сили, гнучкості, витривалості, почуття ритму, артистичності, а також є прекрасним, цікавим проведенням часу для вашої дитини.

Ми займаємося з дітками вже від 1,5 років.

Група для самих маленьких називається «Дітки + предки» (1,5-3 грда). На цьому занять дітки займаються разом з батьками. Урок ділиться на 2 частини: спочатку дітки займаються в дитячій кімнаті, вони пізнають світ, вчаться ліпити, малювати і т.д. Потім йдуть в зал групових занять де в ігровій формі виконують різноманітні вправи. Тривалість уроку 60 хв. Заняття проходять 3 рази на тиждень.

Група «BABY» для діток постарше (3-5 років). Дітки займаються в міні-групах з інструктором. Тривалість уроку 60 хв. Заняття проходять 3 рази на тиждень.

Так само для мам, які хочуть приділяти час собі, але не знають на кого залишити дитину, є можливість залишати дитину в дитячій кімнаті.

 

 

© 2010 Фітнес клуб «Актив»
Веб-судія «123»
(0456) 30-90-50, (097) 771-50-86
Создание сайтов