українська російська
Фітнес клуб "Актив"
м. Біла Церква
вул. Я. Мудрого, 66/13
прохідна "Завод Термо-Пак"
4-й поверх

Послуги Зали групових занять

 

Пропонуємо Вам відвідати наші зали групових занять, які умовно поділяються на силові класи, танцювальні класи і класи повільного фітнесу. В цілому наш клуб пропонує понад 50 напрямів групових програм, відвідуючи які Ви здобудете прекрасну форму і відмінний настрій.

Групові заняття проходять в 3 комфортабельних залах, які повністю відповідають стандартам клубів бізнес - класу (професійне обладнання, яке постійно оновлюються і поповнюються, якісний ремонт, витяжки, кондиціонери, дзеркала). Тренування проводять 7 кваліфікованих інструкторів, з вищою спортивною освітою, майстри та кандидати у майстри спорту, які розвивають свої напрями, відвідують майстер - класи, семінари, конвенції.

Наша система дозволяє вам відвідувати всі класи, не прив'язуючи вас ні до часу, ні до тренера. Це дозволить швидше досягти результатів і відчувати роботу над кожним м'язом.

Силові класи

АBW (Abdonimal Back Woukout) - силовий клас для тренування м'язів, що підтримують правильну поставу (м'язи пресу, м'язи спини, стегон і сідниць). Заняття для будь-якого рівня підготовленості.

UBT (Upper Body Training) - силовий урок, присвячений тренуванню верхньої частини тіла, м'язам спини, рук, пресу, грудей і плечей. Рекомендується всім рівням підготовленості.

ABS-силовий клас, який призначений для попрацювання всіх м'язів  пресу (прямих, зовнішніх косих), а також зміцненню поперекового відділу хребта.

Step-Power-програма, що поєднує в собі аеробне і силове навантаження. Ефетивна тренування для м'язів нижньої частини тіла і кардіореспіраторної системи. Можливе використання додаткового обладнання (гантелей, експандерів). Для всіх рівнів підготовки.

Step-навчання вільному володінню базовими кроками степ-аеробіки, з'єднання їх в різні комбінації в поєднанні з силовими навантаженнями, спрямованими на м'язи стегон, сідниць і литкових м'язів (види степа: Step2, Step x 2, Folk Step, Step Схід, Step Latino) . Step 1 - використання базових кроків степ аеробіки, нескладна хореографія. Рекомендується новачкам. Step 2 - урок припускає використання більш складних комбінацій рухів, в порівнянні з Step 1 і більше високу інтенсивність. У зв'язку з цим рекомендується для середнього і високого рівня підготовленості.

Антицелюлітна програма-спеціально підібраний комплекс вправ проти целюліту. Допомагає за короткий термін зменшити «апельсинову шкірку».

Interval - Високоінтенсивне фітнес тренування з періодичною зміною силових і аеробних форматів. Для середнього і високого рівня підготовленості.

Функціональний тренінг - силове тренування, при якому відбувається пропрацювання одночасно кількох різних м'язових груп у комплексі. Під час функціонального тренінгу активно беруть участь в силовій роботі м'язи-стабілізатори корпусу, прес і м'язи спини

Класи повільного фітнесу

Pilates - клас спрямований на поліпшення м'язового балансу, підтримки тонусу, контролю над тілом, створення м'язового рельєфу, розвитку гнучкості та координації рухів. Ви зможете зміцнити всі групи м'язів у поєднанні з правильним диханням, зняти стрес, поліпшити обмінні процеси і зміцнити імунітет. На заняттях можуть використовуватися міні-боли.

Хатха-йога-система, покликана внести гармонію в тіло і розум, спосіб знайти здоров'я і красу. Заняття направлено на нормалізацію психоемоційного стану, поліпшення гнучкості тіла, рухливості суглобів, активізацію роботи внутрішніх органів та управління диханням.

Калланетик-силове статичне тренування, що дозволяє пропрацювати глибоко розташовані м'язи спини, рук і стегон. Дасть можливість схуднути без накачування м'язів.

 Stretch (Str) - заняття дасть Вам приголомшливу можливість відпочити від Ваших силових і кардіо занять, розслабитися, позбутися від накопичених солях в суглобах, розтягнути м'язи і зв'язки, а так само зробити їх більш еластичними і пружними, допоможе сісти на шпагат.

Діє система попереднього запису на тренування.

Запис здійснюється на будні дні, вечірній час

Необхідна форма для тренувань:

А) Силові класи: - спортивна форма, взуття (кросівки, мокасини)

Б) Класи повільного фітнесу: - спортивна форма, взуття (балетки, носочки)

 

 

 


 

© 2010 Фітнес клуб «Актив»
Веб-судія «123»
(0456) 30-90-50, (097) 771-50-86
Создание сайтов