українська російська
Фітнес клуб "Актив"
м. Біла Церква
вул. Я. Мудрого, 66/13
прохідна "Завод Термо-Пак"
4-й поверх

Послуги Зали cycle і trx

 

Ми постійно стежимо за новинками в світі фітнесу,тому відкрили нові напрями TRX і Cycle

TRX - бренд американської компанії Fitness Anywhere. Вперше практикуватися за допомогою цього обладнання почали в спецназі ВМС США. Рухи, які використовуються в тренуванні, імітують реальні рухи, вони покращують функціональну силу всього ланцюга м'язів. У роботу залучається більша кількість м'язових груп і волокон різного типу, створюється оптимальне навантаження на всю кісткову систему і зв'язковий апарат, що сприяє спалюванню більшої кількості калорій і рівномірному розподілу навантаження на весь наш опорно-руховий апарат. При цьому відсутня зайву напругу в суглобах, хребті, зменшується ймовірність появи травм, пов'язаних з неприродним становищем частин тіла під час фізичного навантаження.

Ця спеціальна фітнес-програма дозволить вам розвинути силу, витривалість, координацію, почуття рівноваги, гнучкість. Завдяки комплексному впливу на всі м'язи Вашого тіла та опрацюванні м'язів - стабілізаторів, заняття на TRX - це тренування функціонального характеру. Тренуючись зі спеціальними петлями, Ви не тільки підвищуєте свої функціональні здібності, а також активно спалюєте жири.

Сycle (від англ. Cycle - велосипед, їздити на велосипеді) - це тренування у фітнес-залі на спеціальному велотренажері. Можна сказати, що сайкл призначений для любителів прогулянок на велосипеді, які вирішили швидко схуднути. Сайкл відноситься до розряду екстремального фітнесу - навантаження на ньому дуже велике. Тому даний вид тренувань рекомендується для людей з міцним здоров'ям.

Заняття сайкл сприяють розвитку серцево-судинної системи, підвищення загальної витривалості, зміцнення м'язової системи, зменшенню ваги. Цей вид фізичної активності прекрасно підходить для реабілітації після травм і хвороб.

Є два види тренування Сycle Basic (початковий рівень) і Сycle Training (просунутий рівень).

 


 

© 2010 Фітнес клуб «Актив»
Веб-судія «123»
(0456) 30-90-50, (097) 771-50-86
Создание сайтов